iDnes - Zpravodajství 24.06.2026 18:15 Memorandum o porozumění, které minulý týden podepsaly Spojené státy a Írán, je vyhlášením americké porážky. Na tiskové konferenci v Ázerbájdžánu to ve středu řekl hlavní íránský vyjednavač a předseda parlamentu Mohammad Bágher Ghálíbáf.

Čítať celý článok >>