Scenár, ktorého sa obáva celý svet: TAKTO môže vyzerať vojna proti NATO! Boje by prebiehali aj vo vesmíre

01.03.2024 04:45 BERLÍN – Nemecko prišlo s analýzou, ktorá stavia do pozoru celý svet. Spomína sa v nej možný scenár konfliktu medzi Severoatlantickou alianciou a nemenovaným agresorom. Vychádza z vojny na Ukrajine a konflikt by sa mal deliť do štyroch fáz.

Dámy z Onlyfans našli dieru v systéme: Na sociálnej sieti ukázali všetko! Šteklivé FOTOGRAFIE pobláznili Instagram

01.03.2024 04:45 SVET – Šteklivá stránka Onlyfans, na ktorej si za predplatné vo výške len pár eur viete pozrieť pikantné zábery známych influenceriek a herečiek, či influencerov a hercov, má jeden zásadný nedostatok. Práve kvôli erotickému záberu fotiek a videí, ktoré zdieľajú, je propagácia na sociálnych sieťach niečo, čo dokážu len vo veľmi obmedzenom množstve. Našli však spôsob, ako pravidlá obísť a na sociálnej sieti Instagram sa dnes dokážu vyzliecť donaha!

Poľsko kúpilo americký systém bojového velenia za 2,5 miliardy dolárov

01.03.2024 04:45 VARŠAVA - Poľsko podpísalo so Spojenými štátmi dohodu o kúpe integrovaného systému bojového velenia v hodnote 2,5 miliardy dolárov . Vo štvrtok to povedal poľský minister obrany Wladyslaw Kosiniak-Kamysz, TASR správu prevzala z tlačovej agentúry AFP.

Šéf OSN odsudzuje tragický prípad humanitárnej pomoci v Gaze

01.03.2024 04:45 NEW YORK - Generálny tajomník OSN António Guterres odsudzuje tragický prípad humanitárnej pomoci na severe Pásma Gazy, pri ktorom bolo podľa palestínskeho hnutia Hamas zabitých vyše 100 ľudí. Informoval o tom vo štvrtok Guterresov hovorca Stéphane Dujarric. TASR prevzala správu z tlačovej agentúry AFP.

Veľvyslanec v tom má jasno: Ak bude NATO napadnuté, tento ruský región bude zlikvidovaný ako prvý

01.03.2024 04:45 MOSKVA - V prípade Putinovho útoku na krajinu NATO je na vrchole bojového plánu jeden ruský región. Ako vysvetľuje litovský veľvyslanec vo Švédsku, najskôr by bola zlikvidovaná dôležitá námorná základňa.

Agresívna zviera zabilo svojho majiteľa: Pozostalí sa rozhodli pre radikálny čin, všetko zachytili kamery!

01.03.2024 04:45 RADŽASTAN – V indickom štáte Radžastan došlo k naozaj kurióznemu prípadu napadnutia. Majiteľa napadla ťava a brutálnym spôsobom ho pripravila o život. Rodinní príslušníci sa po tejto tragédii rozhodli muža pomstiť, čo zachytili kamery neďaleko stojacich svedkov. Upozorňujeme, že detaily prípadu nie sú vhodné pre maloletých a citlivé povahy.

Trump tvrdí, že Biden musí podstúpiť kognitívny test: Skritizoval ho aj za "príšerné rozhodnutia"

01.03.2024 04:45 WASHINGTON - Bývalý americký prezident Donald Trump vyzval vo štvrtok prezidenta Joea Bidena, aby podstúpil kognitívny test. Skritizoval ho tiež za "príšerné rozhodnutia". TASR prevzala správu z tlačovej agentúry AFP.

Izraelská armáda postrelila v Gaze počas masovej paniky desať ľudí

01.03.2024 04:45 TEL AVIV - Výstrely vypálené izraelskými vojakmi zasiahli približne desať palestínskych civilistov. Incident sa odohral vo štvrtok ráno na severe Pásma Gazy, kde vypukla panika pri rozdávaní humanitárnej pomoci. TASR správu prebrala od agentúry DPA.

Pri streľbe na Západnom brehu zomreli dvaja Izraelčania

01.03.2024 04:45 JERUZALEM - Dvaja Izraelčania prišli vo štvrtok o život pri streľbe ozbrojenca na čerpacej stanici neďaleko osady Ely na okupovanom Západnom brehu Jordánu. TASR správu prevzala z agentúry AFP odvolávajúcej sa na miestne záchranné zložky a izraelskú armádu.