Vozidlo, ktoré vás ihneď chytí za srdce a nepustí

Datum: 17.07.2022

Vysoko návykový, trendový, rýchly a pohodlný – taký je Can-Am Spyder. Chytení v sieti sa budete cítiť ihneď po prvej jazde na trojkolke Can-Am Spyder.

trojkolka Can-Am Spyder

Toto vozidlo sa líši od iných na cestách nielen svojim dizajnom, ale tiež po technickej stránke. Vo vnútri trojkolky Can-Am Spyder sa skrývajú inovatívne technológie a spoľahlivý motor. S touto trojkolkou si užijete krátke výjazdy za mesto i niekoľkodenné výlety.

Pre pôžitok z každého kilometra

Úmorné jazdenie na motorke alebo nudné výlety v automobile k letu nepatria. Leto je o pocite slobody, ale nie za cenu straty komfortu. Niekoľko dní v sedadle motorky by vám zobralo chuť spoznávať nové miesta. V trojkolke Can-Am Spyder takéto pocity nikdy nebudete mať. Práve naopak. Budete chcieť ísť stále ďalej a ďalej. Objavovanie nových miest i zážitkov spolu s pôžitkom z jazdy – také sú trojkolky Can-Am Spyder.

Keď sú tri kolesá viac ako štyri

Okrem automobilu je možné v lete jazdiť v inom štvorkolesovom stroji. Štvorkolky môžu byť vybočením zo stereotypu. Lenže štvorkolka si rozumie skôr s lesným terénom. Preto vám radíme vymeniť štyri kolesá za tri. Garantujeme, že vám budú stačiť. Nielenže je Can-Am Spyder na cestách svižný, ale tiež vyzerá neprehliadnuteľne. Nový, atypický dizajn plný hrán a k tomu povrchová úprava sú magnetom pre pohľady ľudí.

Raj pre jazdca i spolujazdca

Trojkolka Can-Am Spyder je vytvorená pre jazdca i spolujazdca. Obaja majú na sedadlách dostatok miesta. Dlhé stúpačky a znížené ťažisko sú zárukou, že ani po dlhých kilometroch sa nebudete cítiť unavení. Znížené sedenie spolu s ochranným, predným štítom chránia pred vetrom i hmyzom. Večer oceníte vyhrievané sedadlá. S Can-Am Spyderom môžete byť na cestách naozaj celé dni. Pokojne si zbaľte všetko potrebné. Úložný priestor v trojkolke sa dá rozšíriť na vyše 170 litrov.

Motor ani ovládanie nikdy nesklamú

Jedinečným pôžitkom je samotné riadenie trojkolky Can-Am Spyder. O bezproblémovú jazdu sa stará motor Rotax s nízkou spotrebou a dojazdom až 400 km. Bezpečnosť je zaručená vďaka stabilizačnému systému od známej značky Bosch. Pod kontrolou máte neustále stabilitu trojkolky i trakciu. Stačí len nasadnúť a vychutnávať si každú minútu.

 

 

 

Čítané: 176 x