Monitorujeme 1452 zdrojov
Britské listy.cz 26.06.2026 20:45 Na vsi i
ve městech by se nám v horku žilo lépe, kdybychom měli kolem domů stromy.
Nejlépe opadavé listnáče – v létě stíní a v zimě, kdy jsme vděční za
každý paprsek slunce, listy nemají. Stromy celkově zlepšují mikroklima. Ano,
padá z nich listí, které je třeba na podzim uklidit a vyžadují občasnou
údržbu, ale lepší a levnější způsob, jak čelit horku, nemáme.Pozn. red. Na pražském Starém Městě už měly být dávno stromy!
Najnovšie
Najčítanejšie
TOP 3dni
TOP 7dní
Magazíny - najnovšie články
